Anabolic Life BCAA Delicious - 400g

Czas realizacji: 24h

#Ana000005

New

89.00 zł

+ -

Więcej:

BCAA Delicious firmy Anabolic Life jest suplementem o precyzyjnie oraz optymalnie dobranych proporcjach 
aminokwasów rozgałęzionych: L-izoleucyny, L-leucyny i L- waliny. 
BCAA to niezbędny antykatabolik każdego prawdziwego sportowca, chroniący przed rozpadem mięsni.
Doskonała przyswajalność, rewelacyjny smak, bez zbędnych aromatów i barwników - oto zalety nowoczesnego preparatu dla kulturystów na miarę XXI wieku! 
90% to największa dawka czystego BCAA w produkcie smakowym! Nie zawiera cukrów ani węglowodanów, więc bez obaw można go suplementować podczas redukcji tkanki tłuszczowej, jak i dzięki właściwościom anabolicznym L-leucyny, do budowania suchej tkanki mięsniowej.
Jeżeli trenujesz sporty siłowe, wydolnościowe, robisz treningi stacyjne to BCAA Delicious Anabolic Life jest właśnie produktem dla Ciebie.
Aminokwasy rozgałęzione są najwłaściwszym produktem w momencie przetrenowania, osłabionej regeneracji, przemęczenia oraz zastojów. 
Jest to wersja smakowa, więc skierowana do klientów, ktorzy chcą spożywać BCAA Delicious, nie tylko przed i po treningu,ale również podczas sesji treningowej. Cztery pyszne i orzeźwiające smaki: Truskawka-Kiwi, Cytryna, Pomarańcza oraz Tropic spowodują, że odżywka będzie nie tylko nadal bardzo dobrze działać, ale także wyśmienicie smakować.

L-Isoleucine (BCAA)1,25g
L-Leucine (BCAA) 2,25g
L-Valine (BCAA)1,25g
Białka4,5g

Polecane dla Ciebie

Next Previous
Scroll