FA Carborade - 1000g

#

New

19.90 zł

+ -

Więcej:

- Zwiększa wydolność i podnosi zdolności wysiłkowe 
- Wspomaga rozwój siły i masy mięśniowej 
- Przyspiesza regenerację organizmu 

Carborade to odżywka energetyczna dla sportowców wszystkich dyscyplin sportowych stworzona z kompleksu węglowodanów z dodatkiem minerałów istotnych dla długotrwałego wysiłku fizycznego. Węglowodany to podstawowe źródło energii dla organizmu człowieka, a sportowca szczególnie. Różnią się one między sobą długością łańcuchów i zróżnicowanym indeksem glikemicznym. Dzielą się na węglowodany proste (glukoza, fruktoza, dekstroza) ,które dostarczają energii natychmiastowo i znacząco wpływają na wyrzut insuliny – bardzo silnego hormonu anabolicznego. Węglowodany złożone (maltodekstryna) uwalniają się stopniowo i sukcesywnie dlatego są bardzo stabilnym źródłem energii dla organizmu sportowca. 

Carborade to węglowodany polecane sportowcom obciążonym dużym wysiłkiem fizycznym: w sportach wytrzymałościowo-siłowych ( boks, sztuki walki) , siłowych ( kulturystyka, trójbój siłowy) i wytrzymałościowych (kolarstwo, biegi, pływanie, gry zespołowe). 

Carborade wzbogacony jest odpowiednią ilością składników mineralnych (sód, potas, fosfor, wapń i magnez), które uzupełniają idealnie utracone w czasie wysiłku elektorlity.


Stosowanie Carborade w okresie przed treningowym utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi, co opóźnia objawy zmęczeniaskutecznie niweluje uczucie znużenia i wyczerpania intensywnym wysiłkiem fizycznym. Dzięki temu pomaga przezwyciężyć Tobie kryzysy podczas intensywnego i długotrwałego treningu. 

Uwagi: 
Zawiera cukry i substancję słodzącą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Rozpuścić 1 miarkę proszku (25 g) w 300 ml wody. W zależności od intensywności wysiłku fizycznego spożywać przed, w trakcie lub po zakończonym wysiłku fizycznym.

Węglowodany24 g
Calcium / Wapń120 mg
Magnez57 mg
Potas300 mg
Sód0,15 g
Kalorie96 kcal
Fosfor125 mg

Polecane dla Ciebie

Next Previous
Scroll