USA Labs Cutting Edge - 120kap

Czas realizacji: 24h

#USA000001

New

59.00 zł

+ -

Więcej:

Amerykański fat burner USA Laboratories Cutting Edge to doskonały spalacz tłuszczu odpowiedni dla kobiet, a przy tym niezwykle starannie opracowany suplement. Nie pobudza, nie rozdrażnia, nie podnosi ciśnienia ani temperatury ciała. Najnowsza wersja Cutting Edge© jest wyprodukowana na bazie niezwykle przydatnej dla kobiet technologii. Otóż kapsułki jakie znajdują się w opakowaniu są naprawdę minimalnych rozmiarów, zatem nie stanowią najmniejszego problemu podczas połykania. Ponadto skoncentrowana forma suplementu zapewnia lepsze działanie składników aktywnych na nasz organizm.

Tabletki na odchudzanie Cutting Edge© to kombinacja aminokwasów, naturalnych substancji diuretycznych oraz odpowiednich substancji lipo-syergistycznych, które wzajemnie potęgują swoje działanie (L-Karnityna, Cholina, Inozytol, Lecytyna, L-Metionina, Kwas Linolenowy). Produkt działa w bardzo naturalny dla naszego organizmu sposób. Nie ingeruje w termogenezę ani w pobudzenie układu nerwowego, a w zamian wpasowuje się w naturalne szlaki metaboliczne, usprawniając ich działanie. Ułatwia konwersję zlokalizowanej pod skórą tkanki tłuszczowej w użyteczną podczas treningu energię. Ponadto kombinacja naturalnych ekstraktów roślinnych tworzących kompleks DIURETICOYLL-SL© ułatwia pozbycie się wody podskórnej, która jest częstym problemem w kuracjach odchudzających kobiet. Cutting Edge© jest w 100% naturalnym suplementem, nie zawiera cukru, soli, konserwantów, ani sztucznych dodatków w postaci aromatów czy kolorów.

USA Laboratories Cutting Edge

  • spala tkankę tłuszczową
  • usprawnia funkcjonowanie wątroby
  • obniża poziom cholesterolu
  • poprawia funkcjonowanie układu sercowo - naczyniowego
  • zapobiega powstawaniu miażdżycy naczyń krwionośnych
  • reguluje poziom hormonów odpowiedzialnych za powstawanie nadwagi
  • likwiduje niedobór pewnych składników odżywczych, które mogą wystąpić podczas stosowania niskokalorycznej diety redukującej nadwagę
L-carnitine775 mg
Witamina B620 mg
Potas100 mg
Metionina50 mg
Lecytyna250 mg
Cholina (kompleks)250 mg
Inozytol250 mg
Olej lniany50 mg
Pietruszka100mg
Chlorofil1000mcg
Koncentrat zielonej herbaty w proszku25mg
Scroll