Olimp AAKG Extreme - 30kap

Czas realizacji: 24h

#Oli000061

New

13.77 zł

+ -

Więcej:

- Nasila produkcję tlenku azotu (NO), który przyczynia się do występowania tzw. pompy mięśniowej 
-Jednak kapsułka zawiera aż 1250 mg 
- Skutecznie przyśpiesza wzrost mięśni i poprawia ich wydolność 
- Zwiększa wydzielanie ludzkiego hormonu wzrostu 
- Wspomaga funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego 
- Wydłuża czas trwania i jakość erekcji 

AAKG Extreme 1250 Mega Caps doskonały pojedynczo jako stymulator siły, masy i pompy oraz jako „super dopalacz” do łączenia z innymi suplementami takimi jak : Olimp Creatine, Olimp Kre-Alkalyn, Knockout, Olimp HMB. 

AAKG Extreme w formie dobrze przyswajalnego alfa ketoglutaranu argininy (AAKG) uzupełnia dietę w L-argininę. Arginina jest składnikiem pokarmowym, z którego powstają w organizmie związki aktywne biologiczne, ważne dla kształtowania sylwetki, rozwoju zdolności wysiłkowych i utrzymania sprawności seksualnej – agmatyna i tlenek azotu (NO). Umożliwia właściwe dokrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanki mięśniowej, ułatwia rozwój masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz erekcję. 

W serii dobrze kontrolowanych badań klinicznych udowodniono, że już 2 g argininy podawane sportowcom przez okres 5 tygodni prowadzi do znacznego, w porównaniu z grupą kontrolną, przyrostu siły całkowitej i beztłuszczowej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji poziomu tłuszczu oraz produktów rozpadu białek.

Dawkowanie:

- we wspomaganiu wysiłku: 1-2 kapsułki przed i po treningu oraz przed snem; 
- dla wspomagania zdolności seksualnych: 1-2 kapsułki jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym. 
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Polecane dla Ciebie

Scroll