Wyprzedaż! Syntrax Matrix - 2270g

Syntrax Matrix - 2270g

#

New

Uwaga: ostatni przedmiot na stanie!

155.00 zł

+ -

Więcej:

 • UNIWERSALNE BIAŁKO – DO ZASTOSOWANIA W CIĄGU DNIA ORAZ PRZED SNEM

 • WYŚMIENITE SMAKI (TAKŻE PO ROZPUSZCZENIU W WODZIE)

 • BARDZO DOBRA ROZPUSZCZALNOŚĆ

 • DUŻY POTENCJAŁ ANABOLICZNY ORAZ ANTYKATABOLICZNY

 • BARDZO WYSOKA ZAWARTOŚĆ LEUCYNY

 • IDEALNE ŹRÓDŁO BIAŁKA W DIECIESYNTRAX Matrix 5.0 to niesamowitaodżywka białkowa, będąca połączeniem trzech źródeł białka, gwarantujących dopływ, niezbędnych organizmowi do wzrostu i rozbudowy, aminokwasów przez długi czas po spożyciu porcji odżywki. Producent wzbogacił swoją odżywkę w dodatek glutaminy by jeszcze bardziej wzmocnić siłę anaboliczną i antykataboliczną produktu. Oprócz tego produkt natychmiastowo się rozpuszcza i dobrze smakuje co znacznie umila nam korzystanie z danego produktu.


Źródła białka w SYNTRAX Matrix 5.0:

- Ultrafiltrowany Koncentrat Białka Serwatki bardzo łatwo przyswajalny

wchłania się z przewodu pokarmowego w zaledwie kilkanaście minut, posiada szeroki profil aminokwasów, wysoką wartość biologiczna BV=104, bogaty w Alfa-Laktoalbuminy - obniżające stres, zapobiegające nowotworom i schorzeniom kardiologicznym, Laktoferyne czyli doskonale przyswajalne żelazo oraz Laktoperoksydaze, pogromcę bakterii.

- Niedenaturyzowana Albumina Jaj

powszechnie uważana za
najlepsze białko– zawiera profil aminokwasowy najbardziej odpowiadający naszemu organizmowi pod względem wykorzystania do budowy tkanki mięśniowej.

- Ultrafiltrowany Koncentrat Białek Mleka

wszystko to co najlepsze w mleku
bez laktozy,cholesterolu i nasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera Sprzężony Kwas Linolenowy (CLA, związek pomocny w ograniczaniu ilości tłuszczu magazynowanego przez organizm w postaci tkanki tłuszczowej), peptydy Glutaminy (bardzo ważny aminokwas) czy tez Laktoferynę (najlepiej przyswajalne żelazo, wykazuje silne właściwości bakteriobójcze).

Kiedy stosować SYNTRAX Matrix 5.0?

Jest to bardzo
uniwersalna odżywka dzięki zastosowaniu zróżnicowanych źródeł białka. Znajdziesz w niej zarówno szybko, jak i wolno wchłanialne frakcje Z tego też powodu z powodzeniem możesz zastosować Matrix 5.0 o każdej porze dnia oraz przed snem. Zahamujesz swój szalejący nocny katabolizm i wspomożesz organizm w syntezie nowych włókien mięśniowych!

DAWKOWANIE:

 • Dzień Treningowy:
  2-3 porcje dziennie

 • Dzień Nietreningowy:
  2-3 porcje dziennie

Węglowodany3g
Tłuszcze2g
Potas280mg
Białka23g
Cholesterol40mg
Sód130mg
Kalorie120 kcal
Cukry2g
Błonnik1g

Polecane dla Ciebie

Next Previous
Scroll