Universal Animal Flex - 44sasz

Czas realizacji: 24h

#Uni000022

New

109.00 zł

+ -

Więcej:

- Suplement wzmacniający stawy 
- Wspomaga regenerację po kontuzji 
- Skraca czas powrotu do zdrowia po urazach 
- Wzmacnia stawy, chrząstki, ścięgna i więzadła 

Animal Flex to kompletny suplement stworzony z myślą o Twoich stawach. W chwili obecnej jest to najskuteczniejszy preparat wzmacniający struktury stawów, jaki jest dostępny na rynku. Niezależnie od sportu jaki uprawiasz, Twoje stawy są w mniejszym lub większym stopniu narażone na obciążenia, niż u osoby niećwiczącej. W trakcie treningu, stawy muszą zmagać się z gigantycznymi siłami ścinającymi, skręcającymi i zgniatającymi, co czasami może prowadzić do awulsyjnych uszkodzeń stawów (uszkodzeń z przeciążenia). 

Suplment został stworzony specjalnie po to, by wspierać stawy w ich ciężkiej pracy. Animal Flex jest przeznaczony zarówno dla osób, które mają problemy ze stawami, oraz dla intensywnie trenujących sportowców, którzy chcą zadbać o profilaktykę stawów. Podczas intensywnych treningów, szczególnie z użyciem dużych ciężarów, poszczególne elementy stawów (między innymi chrząstka stawowa, torebka i więzadła) ulegają znacznym przeciążeniom. Szczególnie dotyczy to osób trenujących na siłowni. Podczas unoszenia znacznych ciężarów, na stawy działają gigantyczne siły ścinające, które obciążają narząd ruchu. 

Suplement wspomaga regenerację chrząstki stawowej oraz tkanek budujących stawy, dzięki czemu zachowana jest profilaktyka ich zdrowia. Znajduje również zastosowanie przy rehabilitacji uszkodzonych stawów, wspomaga ich odbudowę oraz pomaga w leczeniu istniejących kontuzji. Suplement jest przeznaczony dla ludzi w każdym wieku.

Zalecane dawkowanie

Jako suplement diety przyjmuj jedną porcję dziennie razem z posiłkiem. 

Tłuszcze1g
Cynk15 mg
Selen70 mcg
Mangan1 mg
Vitamin E / Witamina E100 IU
Kalorie9 kcal
Witamina C ( jako kwas askorbinowy)100 mg
Kompleks substancji odbudowujących stawy:3000 MG
Kompleks natłuszczający powierzchnie stawowe:1000 MG
Kompleks wspierający stawy:1000 MG
Ocena 
2016-05-19

Radek

Świetny produkt ale lepszych cenach sa juz lepsze pozycje a Animal nic uaktualnia swojego starego produktu a szkoda ...

  Ocena 
  2015-09-28

  flex od animala

  Klasyka w swoim gatunku, czkolwiek za tą cenę można dorwać 2 puchy innych skutecznych i potwierdzonych produktów na stawy!

   Napisz swoją opinię !

   Polecane dla Ciebie

   Next Previous
   Scroll