IHS Iron Recover 900g + T-Shirt

Czas realizacji: 24h

#IHS000060

New

129.00 zł

+ -

Więcej:

- Odpowiada za jakość regeneracji po treningu 


- 10g hydrolizatu białek serwatki 


- Produkt nie zawiera cukru


Jesteś sfrustrowany faktem, że trenujesz już tak długo i nie widać efektów? Wylewasz na treningu krew i pot, doznajesz bólu i nadal nic? Może czas to w końcu zmienić? Nowoczesna formuła potreningowa zawarta w IRON RECOVER spowoduje, że Twoje mięśnie, niszczone podczas ciężkich treningów odbudują się o wiele większe i silniejsze! IRON RECOVER powstał dzięki współpracy grupy naukowców i specjalistów z Iron Horse Series z Mistrzem Świata w kulturystyce - Łukaszem Kaźmierczakiem na czele! Połączenie teorii i praktyki dało niesamowite efekty! Suplement został stworzony metodą prób i błędów - miesiące badań, testów i ciągłych zmian w składzie przyniosły długo oczekiwany efekt! 

Iron Recover to prawdziwa definicja słowa REGENERACJA. Już jedna porcja tego produktu dostarcza do naszego organizmu wszystkich makroskładników, które są odpowiedzialne za stworzenie idealnego środowiska dla wzrostu i regeneracji naszych mięśni! 10g hydrolizatu białek serwatki, czyli najszybciej wchłanialnego białka w połączeniu z 8g aminokwasów BCAA nie pozwoli katabolizmowi niszczyć Twoich mięśni! 23g węglowodanów (w tym 0 g cukrów!) najwyższej jakości uzupełni glikogen wypłukany z Twoich mięśni podczas intensywnego wysiłku! Po intensywnym wysiłku nasz organizm, nie jest w stanie trawić pożywienia, dlatego powstał IRON RECOVER - suplement "strawiony" laboratoryjnie, który od razu przechodzi przez żołądek i nasz organizm nie musi tracić energii na trawienie, a dzięki temu najważniejsze makroskładniki dostarczone są bezpośrednio po treningu tak aby jak najszybciej przejść ze stanu katabolicznego w anaboliczny! Oprócz kompleksu niezbędnych witamin i minerałów IRON RECOVER zawiera również ekstrakty z różeńca górskiego oraz cytryńca chińskiego, które pozwolą Ci się uspokoić i odstresować po ciężkim treningu! 

Specjaliści IHS dodali do tego produktu także laktoferynę, która ma za zadanie zabezpieczyć Cię przed chorobami i wirusami w okresie potreningowym czyli w momencie kiedy Twoja odporność znacznie spada i jesteś najbardziej podatny na infekcję! IRON RECOVER to najbardziej kompletny suplement potreningowy, który zaspokaja każdą potrzebę Twojego organizmu po ciężkim treningu!

2 miarki (50 g) rozmieszać w 250 ml wody i spożywać bezpośrednio po treningu. 

Przechowywanie: 
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać z dala od małych dzieci.

Węglowodany23,25 g
Tłuszcze0 g
Calcium / Wapń162 mg
Vitamin D3 / Witamina D30,005 mg
Selen0,025 mg
Ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea)50 mg
zinc / cynk5 mg
chromium / chrom0,028 mg
iodine / jod0,1 mg
Tauryna1 g
Vitamin C / Witamina C80 mg
Magnez260 mg
Witamina B61,4 mg
Mangan1 mg
Vitamin A/ Witamina A0,6 mg
Vitamin E / Witamina E12 mg
Vitamin B1 / Witamina B11,1 mg
Vitamin B2 / Witamina B21,4 mg
Vitamin B12 / Witamina B120,0025 mg
Biotyna0,05 mg
Kwas pantotenowy6 mg
Niacyna16 mg
Żelazo5 mg
Miedź1 mg
Kwas glutaminowy/ Glutamina5 g
Izoleucyna1,6 g
Tyrozyna1 g
Leucyna2,6 g
Walina1,8 g
Cholesterol0,3 g
Sód0,05 g
Kalorie133 kcal
Błonnik0 g
Witamina K0,03 mg
Kwas Foliowy0,2 mg
Molibden0,025 mg
Fosfor125 mg
- w tym cukry proste0 g
Ekstrakt z Cytryńca Chińskiego (Schizandrol A)50 mg
Białko(hydrolizat białek serwatki)10g
Laktoferyna50 mg
Beta-karoten1,2 mg

Polecane dla Ciebie

Scroll