Real Pharm Red Speed 90tabs

#Rea000062

New

Uwaga: ostatni przedmiot na stanie!

29.00 zł

+ -

Więcej:

  • PRZEMYŚLANA FORMUŁA OPARTA O WYSOKIEJ JAKOŚCI SUBSTANCJE

  • SOLIDNA DAWKA WYCIĄGU Z NASION GUARANY

  • ZAPEWNIA SZYBKI ZASTRZYK ENERGII, KTÓRY WYDŁUŻONY JEST W CZASIE

  • NIE POZWÓL BY ZMĘCZENIE I BRAK SIŁ CIĘ OGRANICZAŁO

Niemal każdy z nas miewa gorsze dni, podczas których nie możemy się zmobilizować do pracy, nauki czy nawet do treningu. Niestety jest to duży problem, ponieważ to od regularności ćwiczeń zależy w głównej mierze to jak duży efekt uzyskamy. Preparat bazuje na naturalnym ekstrakcie z nasion guarany, kofeinie oraz takich dodatkach jak glukoronolakton oraz inozytol! Najwyższa jakość w dobrej cenie!

Red Speed marki Real Pharm to najwyższej jakości suplement diety w postaci tabletek o masie 900mg każda. Jest to produkt ze starannie skonstruowaną formułą, która oparta została na ekstrakcie z nasion guarany, kofeinie, inozytolu oraz glukuronolaktonie. Głównym jego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu energii w organizmie, przez co świetnie się sprawdza w przypadku stosowania przez sportowców, jak również osób pracujących fizycznie, czy umysłowo.

POŻEGNAJ RAZ NA ZAWSZE
STRES I ZMĘCZENIE!

Zawarta w produkcie
kofeina pozytywnie wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia podczas wykonywanych zadań, a co za tym idzie zapewnia wzrost wytrzymałości, uwagi i czujności.

Ekstrakt z guarany oprócz zadań opisanych powyżej, potrafi kontrolować poziom masy ciała, poprzez metabolizm tłuszczów, chroniąc organizm przed negatywnymi skutkami stresu oraz niepożądanym działaniem środowiska zewnętrznego. Nasiona guarany są najbogatszym surowcem roślinnym jeśli chodzi o zawartość kofeiny, przez co ma ona bezpośredni wpływ na przenoszenie bodźców w układzie nerwowym człowieka.

Dzięki takiej kompozycji Red Speed firmy Real Pharm zapewni Ci błyskawiczny dopływ energii i pozwoli zniwelować objawy zmęczenia i poprawić ogólną koncentrację. Produkt nie powoduje skutków ubocznych względem nerek i gospodarki mineralnej organizmu, dzięki czemu zyskuje jeszcze więcej na swojej wartości.

REAL PHARM RED SPEED – POTĘGA ZAMKNIĘTA W FORMIE TABLETEK!

DAWKOWANIE:

spożyć 1 tabletkę 2 razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej 2 porcji (2 tabletek) do spożycia dziennie. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i zdrowych. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Ekstrakt z nasion guarany Paullinia cupana standaryzowany na 22% kofeiny300mg
w tym kofeina66mg
Kofeina134mg
Inozytol10mg
Glukuronolakton10mg

Polecane dla Ciebie

Next Previous
Scroll