Iforce MaxOut - 243g

Czas realizacji: 24h

#Ifo000008

New

149.00 zł

+ -

Więcej:

Trening jest najlepszy kiedy:

-starasz się wykrzesać jak najwięcej z głębi siebie, żeby być gotowym na zbliżające się zawody!

-kiedy chcesz przeciwstawić się wszelkim przeciwnościom i konkretnie sobie „dołożyć” na treningu!

-za każdym razem kiedy bijesz swój osobisty rekord pokazujesz swojemu ciału, że jest stworzone do jeszcze większych ciężarów!

-Pokonujesz wszystkie swoje umysłowe bariery i sprawiasz, że twoje ciało wygląda i czuje się coraz bardziej wyjątkowo!

We wszystkich tych aspektach najlepszym wyborem jest IForce Max Out!

Max Out dostarcza Ci 4 różne kompleksy, z których każdy wspiera Cię w różnoraki sposób!

Pierwszy z nich Adrenaplex dodaje niesamowitej dawki energii! Kiedy chcesz ostrego treningu nic nie jest w stanie dać Ci tak potężnej dawki energii jak surowa moc Max Out! Adrenaplex to mieszanka zaprojektowana tak, żeby adrenalina wyzwalająca się w tobie pozwoliła Ci dosłownie przedrzeć się przez każdy efekt zastoju na twojej drodze! Adrenaplex jest precyzyjnie stworzony dla efektu natychmiastowego pobudzenia, dając Ci długo pozostającą energię bez dreszczy czy zjazdów. Kiedy skończysz trening będziesz błagał o więcej!

W skład Adrenaplex wchodzą:

-kofeina – aż 300mg najczystszej dostępnej na rynku kofeiny, która pozwoli ci na podtrzymanie energii przez cały trening!

-Phenetylamine HCL – dająca natychmiastowe pobudzenie oraz zmniejszająca zmiejszenie podczas treningu. PEA zwiększa także koncentrację, skupienie oraz polepsza ogólne samopoczucie.

-AMP Citrate – najnowszy, bezpieczny zastępca geranium!

Kolejny kompleks to Nitroplex. Trenuj mocniej i zmus swoje mięsnie do rozrostu! Mięsnie powinny być trenowane ciężko i ciągle poddawane coraz cięższym obciążeniom. Dzięki temu będą silniejsze i zwiększą swoją objętość! Nitroplex ma kluczowe składniki w proporcjach maksymalizujących możliwości mięsni oraz wprowadzające pompy i produkcję tlenku azotu na zupełnie inny poziom!

Nitroplex dostarczy twoim mięśniom więcej krwi, tlenu i składników odżywczych niż cokolwiek innego! To oznacza szybszą regenerację oraz ogromny wzrost!

W skład Nitroplex wchodzą:

-Glycerol Monostearate – glicerol „zabiera” wodę spod skóry i transportuje ją do mięsni co daje im znakomite ssrodowisko do wzrostu, niesamowicie pompuje i zwiększa naszą moc!

-Potassium Nitrate – azotan potasu najmocniejszy azotan na rynku! 600mng dawka dostarcza takiej dawki tlenku azotu o jakiej nigdy wcześniej nie śniłeś! Zobacz niesamowitą waskularyzację, poczuj jak tlen i składniki odżywcze wpływają do twoich mięsni i jak twoja siła wzrasta!

Trzeci kompleks to Cogniplex! Nic nie polepsza treningu tak, jak to kiedy jesteś na nim maksymalnie skupiony. Kiedy nie zauważasz nic dookoła i liczy się tylko ciężar leżący przed tobą. Kiedy tak właśnie się czujesz najprawdopodobniej pobijesz swoje życiowe rekordy!

Cogniplex to rewolucyjne podejście do tradycyjnych przed treningówek. Użyte w nim zostały tylko składniki o potwierdzonym działaniu w zakresie zwiększania skupienia i pamięci. Pamiętaj umysł jest silniejszy niż ciało! Doświadcz potęgi Cogniplex i bij swoje rekordy życiowe na każdym jednym treningu!

Składniki Cogniplex:

-rhodiola rosea – różaniec górski pomaga twojemu ciału znieść stres jakim jest ciężki trening. Potwierdzone działanie w postaci stymulacji neurotransmiterów serotoniny, dopaminy oraz nor epinefryny w twoim mózgu dla poprawienia twojego samopoczucia.

Pikamilon – Działa uspokajająco oraz relaksująco. Co najważniejsze  zwiększa zaufanie w stosunku do własnych umiejętności (stąd bicie swoich rekordów masz jak w banku!) Działa także regenerująco w stanach osłabienia psychicznego oraz przywraca wydajność psychiczną oraz fizyczną. Normalizuje sen

Glukuronolatkon  - substancja ta wykazuje potencjał detoksykacyjny i korzystnie wpływa na funkcjonowanie aparatu ruchu. Wspomaga także zdolności wysiłkowe.

Ostatnim kompleksem jest Hydraplex. Są to niezbędne Ci elektrolity, które pomagają nawodnić ciało szybciej oraz utrzymywać ten stan znacznie dłużej niż kiedykolwiek. Koniec z obijaniem się na treningach i odpuszczaniem sobie bo jestes odwodniony i nie masz już siły! Przychodzisz na trening najlepiej przygotowany jak to tylko możliwe dzięki Hydraplex!

Hydraplex zawiera fosforany potasu, sodu oraz magnezu najważniejszych elektrolitów w twoim ciele, które pozwalają Ci trenować na 100% ! Elektrolity pozwalają twojemu mózgowi na komunikację z mięśniami w dużo bardziej efektywny sposób, czyli im więcej ich masz tym lepsza twoja koordynacja ręka-oko, czy mówiąc inaczej tym lepszym atletą będziesz!

Sposób użycia:


Zmieszaj 1 miarkę iFORCE Maxout z 300ml wody 1 raz dziennie 30 min przed treningiem.
Stosuj wyłącznie w dni treningowe.

Niacin (Nicotinic Acid)25 mg
Vitamin C (as Ascorbic Acid)60 mg
Vitamin B12 (as Methylcobalamin)100 mcg
Magnesium5 mg
Sodium10 mg
Potassium415 mg
Adrenaplex™1,625mg
NitroPlex™: Glycerol Monostearate, Potassium nitrate2,600mg
Cogniplex™:Rhodiola Rosea, (3% Rosavins) (Roots), DMAE (dimethylaminoehtanol), Huperzine A (99%)700mg
Hydraplex™:Potassium Phosphate, Sodium Phosphate, Magnesium Phosphate175mg

Polecane dla Ciebie

Next Previous
Scroll