Iforce MaxOut - saszetka

Czas realizacji: 24h

#Ifo000011

New

5.00 zł

+ -

Więcej:

Trening można zaliczyć do udanych kiedy:

-Starasz się pokonać swoje słabości, przekonując samego siebie, że możesz więcej niż Ci się wydaje

-Kiedy chcesz dać z siebie 100 % i realizujesz swoje założenie

-Za każdym razem kiedy bijesz swój osobisty rekord pokazujesz swojemu ciału, że jest stworzone do jeszcze większych ciężarów!

We wszystkich tych aspektach najlepszym wyborem jest IForce Max Out!

Max Out dostarcza Ci 4 różne kompleksy, z których każdy wspiera Cię w różnoraki sposób!

Pierwszy z nich Adrenaplex dodaje niesamowitej dawki energii! Kiedy chcesz ostrego treningu nic nie jest w stanie dać Ci tak potężnej dawki energii jak surowa moc Max Out! Adrenaplex to mieszanka zaprojektowana tak, żeby adrenalina wyzwalająca się w tobie pozwoliła Ci dosłownie przedrzeć się przez każdy efekt zastoju na twojej drodze! Adrenaplex jest stworzony dla efektu natychmiastowego pobudzenia,dając Ci możliwie jak najwięcej energii.

W skład Adrenaplex wchodzą:

-Kofeina – aż 300mg najczystszej dostępnej na rynku kofeiny, która pozwoli ci na podtrzymanie energii przez cały trening!
-Phenetylamine HCL – dająca natychmiastowe pobudzenie oraz zmniejszająca zmiejszenie podczas treningu. PEA zwiększa także koncentrację, skupienie oraz polepsza ogólne samopoczucie.
-AMP Citrate – najnowszy, bezpieczny zastępca geranium!

Kolejny kompleks to Nitroplex, który dostarczy twoim mięśniom więcej krwi, tlenu i składników odżywczych niż cokolwiek innego! To oznacza szybszą regenerację oraz ogromny wzrost!
W skład Nitroplex wchodzą:

-Glycerol Monostearate – glicerol „zabiera” wodę spod skóry i transportuje ją do mięsni co zwiększa moc oraz pompe mięśni.

-Potassium Nitrate – azotan potasu najmocniejszy azotan na rynku! 600mng dawka dostarcza takiej dawki tlenku azotu o jakiej nigdy wcześniej nie śniłeś! Zobacz niesamowitą waskularyzację, poczuj jak tlen i składniki odżywcze wpływają do twoich mięsni i jak twoja siła wzrasta!

Trzeci kompleks to Cogniplex! Maksymalne skupienie w czasie treningu ! Liczy się tylko trening i ciężary.
Cogniplex to rewolucyjne podejście do tradycyjnych przed treningówek. Użyte w nim zostały tylko składniki o potwierdzonym działaniu w zakresie zwiększania skupienia i pamięci. Pamiętaj umysł jest silniejszy niż ciało! Doświadcz potęgi Cogniplex i bij swoje rekordy życiowe na każdym jednym treningu!

Składniki Cogniplex:


-Rhodiola rosea – różaniec górski pomaga twojemu ciału znieść stres jakim jest ciężki trening. Potwierdzone działanie w postaci stymulacji neurotransmiterów serotoniny, dopaminy oraz nor epinefryny w twoim mózgu dla poprawienia twojego samopoczucia.

- Pikamilon – Działa uspokajająco oraz relaksująco. Co najważniejsze zwiększa zaufanie w stosunku do własnych umiejętności (stąd bicie swoich rekordów masz jak w banku!) Działa także regenerująco w stanach osłabienia psychicznego oraz przywraca wydajność psychiczną oraz fizyczną. Normalizuje sen

-Glukuronolatkon - substancja ta wykazuje potencjał detoksykacyjny i korzystnie wpływa na funkcjonowanie aparatu ruchu. Wspomaga także zdolności wysiłkowe.

Ostatnim kompleksem jest Hydraplex. Są to niezbędne Ci elektrolity, które pomagają nawodnić ciało szybciej oraz utrzymywać ten stan znacznie dłużej niż kiedykolwiek.

Hydraplex zawiera fosforany potasu, sodu oraz magnezu najważniejszych elektrolitów w twoim ciele, które pozwalają Ci trenować na 100% ! Elektrolity pozwalają twojemu mózgowi na komunikację z mięśniami w dużo bardziej efektywny sposób, czyli im więcej ich masz tym lepsza twoja koordynacja ręka-oko, czy mówiąc inaczej tym lepszym atletą będziesz!

Vitamin C / Witamina C60 mg
Magnez5 mg
Vitamin B12 / Witamina B12100 mcg
Niacyna25 mg
Potas415 mg
Sód10 mg
Max Out Extreme Preworkout Propieraty Blend (Adrenaplex, Nitroplex, Cogniplex, Hydraplex )5,3 g

Polecane dla Ciebie

Next Previous
Scroll