New Zdjecie

Universal Animal Cuts - 44sasz

Czas realizacji: 24h

Online only

#Uni000022

New

118.99 zł

+ -

Więcej:

Pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową 

Krótka charakterystyka: 

* Nasila spalanie tkanki tłuszczowej 
* Zwiększa oksydację tłuszczu 
* Przyspiesza przemianę materii 
* Umożliwia przeprowadzenie dłuższego i bardziej intensywnego treningu 

W jakim celu jest stosowany? 

Animal Cuts to naukowo opracowana formuła, której celem jest pomoc w szybkim spalaniu tłuszczu i odwodnieniu. Skład został dobrany przez grono specjalistów z zakresu odżywiania i suplementacji. Co więcej, ze względu na zaawansowany skład Animal Cuts został stworzony z myślą o określonej grupie osób – o zawodnikach startujących w kulturystyce. Animal Cuts zawiera kilka mieszanek, z których każda działa w inny sposób. Jedna przyspiesza przemianę materii, nasila uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z tłuszczu podskórnego, przestawia organizm na spalanie tłuszczu jako głównego źródła energii i w efekcie – spala tłuszcz, obniżając jego poziom, dzięki czemu mięśnie stają się bardziej widoczne, lepiej wyrzeźbione, twardsze i prążkowane. Tylko niski poziom tłuszczu gwarantuje zwycięstwo w zawodach! 

Druga mieszanka z kolei usuwa nadmiar nagromadzonej wody zewnątrzkomórkowej, która gromadzi się pod skórą. Niestety, spalanie tłuszczu to nie wszystko – jeśli mięśnie mają być widoczne, niezbędne jest wydalenie z organizmu zalegającej wody podskórnej. Trzecia mieszanka znacznie poprawia koncentrację, dzięki czemu można bardziej skupić się na treningu. Animal Cuts został stworzony dla osób, których celem jest jak najszybsze spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się nagromadzonej wody podskórnej. 

Dawkowanie: 
1 porcja to 1 saszetka – stosuj dwa razy dziennie, popijając szklanką wody. Pierwsza saszetka rano na czczo, druga przed treningiem. Nie stosuj dłużej niż przez okres 3. tygodni, po którym powinien nastąpić okres tygodniowej przerwy. 


Tłuszcze1g
Cynk15 mg
Selen70 mcg
Mangan1 mg
Vitamin E / Witamina E100 IU
Kalorie9 kcal
Witamina C ( jako kwas askorbinowy)100 mg
Kompleks substancji odbudowujących stawy:3000 MG
Kompleks natłuszczający powierzchnie stawowe:1000 MG
Kompleks wspierający stawy:1000 MG
Scroll