IHS Thermo Pump - 1 saszteka - 10g

Czas realizacji: 24h

#IHS000007

New

6.00 zł

+ -

Więcej:

Unikalne połączenie suplementu przed treningowego ze spalaczem
Efektywne spalanie tkanki tłuszczowej przy maksymalnej wydolnosci organizmu
Świetna pompa mieśniowa
Doskonale poprawia ukrwienie mięśni i transport tlenu
Zwiększa motywację i skupienie

 

Każdy z nas zna słynne powiedzenie z siłowni - „najpierw masa, potem rzeźba”. Ale czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy jest możliwe mieć siłę i pompę na treningu i jednocześnie mieć pewność, że dba się także o sylwetkę? Czy można w ogóle te dwa aspekty połączyć? Otóż okazuje się,że można! Ta myśl właśnie przewodziła, gdy tworzyliśmy THERMO PUMP. THERMO PUMP, jest owocem pracy zespołu specjalistów i naukowców, by móc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. W każdej porcji tego wyjątkowego preparatu przedtreningowego znajdziesz substancje działające wielopłaszczyznowo: po pierwsze - pobudzające i dające pompę na treningu, po drugie – wspomagające układ nerwowy i chroniące go i po trzecie – stymulujące termogenezę i lipolizę. Wszystko po to, byś mógł dbać o formę, zdrowie i wygląd jednocześnie. Twoje mięśnie na każdym treningu potrzebują pobudzenia. Beta alanina wyraźnie poprawia wydolność i wytrzymałość mięśni, dzięki czemu będziesz trenować jeszcze efektywniej, a AAKG dopilnuje, by każde Twoje włókno mięśniowe było spompowane. Jabłczan cytruliny w bardzo wysoko przyswajalnej formie i tauryna zadbają o to, by doTwoich mięśni dotarły wszystkie niezbędne składniki, by mogły wykonywać pracę na najwyższym stopniu intensywności. Gdy trenujesz, nie tylko Twoje mięśnie potrzebują specjalnej ochrony. Dlatego właśnie THERMO PUMP zawiera także magnez w formie doskonale przyswajalnego cytrynianu najwyższej jakości, dodatkowo wsparty witaminami z grupy B oraz ekstraktem z cytryńca chińskiego, które w sposób niemalże mistrzowski wspierają Ośrodkowy Układ Nerwowy, który podczas intensywnego treningu jest narażony na bardzo duże obciążenie. Ale to nie wszystko! To co odróżnia THERMO PUMP od innych przedtreningówek na rynku, to termogeniczny efekt dzięki zastosowaniu kompleksowo działających substancji aktywnych. To właśnie dzięki im możesz dodatkowo zadbać o nienaganną sylwetkę, bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej. Efekt ten jest możliwy dzięki takim składnikom jak l-karnityna przyspieszająca przemiany metaboliczne tłuszczy, ekstrakt z ananasa, zawierający pomocny w odchudzaniu enzym - bromelinę, ekstrakt ze skórki gorzkiej pomarańczy od wielu wieków wykorzystywany do walki z niechcianymi kilogramami czy ekstrakt z imbiru oraz ketony malinowe. Wszystkie te składniki w połączeniu z kofeiną zawarta w THERMO PUMP są najlepszym orężem w walce o idealną sylwetkę, a dokładnie opracowany skład THERMO PUMP da Ci pewność, że czas, który spędziłeś na treningu był doskonale wykorzystany.

Zalecane dawkowanie:

Stosować jedną do dwóch porcji (12-24g), z dala od posiłku wymieszaną z 250 ml wody, minimum 20 minut przed treningiem. Stosować tylko w dni treningowe, nie przekraczać zalecanej dawki.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.L-Arginina1000mg
L-histydyna100mg
Magnez62,5mg
Niacyna20mg
Beta-Alanina1000mg
L-Tauryna1000mg
Kofeina50mg
Kalorie28,8kcal
Tiamina10mg
Pirodyksyna10mg
Kobalamina50mcg
Ketony Malin100mg
L-Karnityna500mg
L-tyrozyna250mg
Schizandrol100mg
Wyciąg z jęczmienia zwyczajnego100mg
Wyciąg z korzenia imbiru100mg
Wyciąg z evoodiae fructus25mg

Polecane dla Ciebie

Next Previous
Scroll