NOW Chromium Picolinate - 100kaps

Czas realizacji: 24h

#NOW000016

New

22.90 zł

+ -

Więcej:

NOW FOODS Chromium Picolinate 200 mcg / 100 kapsułek

Suplement diety zawierający wysokie chromu - aż 200 mcg. Chrom to niezbędny mikroelement, który wspierać prawidłowy poziom glukozy we krwi oraz odgrywa ważną rolę w prawidłowym wykorzystaniu białka, tłuszczu i węglowodanów. W preparacie Now Foods zawarty został pikolinian chromu - aktywna postać chromu, o wysokiej biodostępności.

NOW FOODS Chromium Picolinate to 200 mcg w jednej kapsułce. Now Foods znany z wysokiej jakości preparatów zaproponował aktywną postać chromu - pikolinia chromu, który znany jest z wysokiej biodostępności. Chrom wspomaga prawidłowy metabolizm makroskładników odżywczych oraz korzystnie wpływa na poziom glukozy we krwi.

Chrom to mikroelement. Jest niezbędny w bardzo małych ilościach. Organizm nie potrafi go sam wytworzyć, dlatego też należy go dostarczyć z pożywieniem lub za pomocą suplementacji. Chrom odgrywa istotną rolę w regulacji poziomu glukozy we krwi. Współpracując z insuliną, bierze udział w metabolizmie węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie postacie chromu są właściwie przyswajane. Najbardziej znany - pikolinian chromu - to związek chelatowy, doskonale wykorzystywany przez organizm.

Sposób działania chromu:

  • reguluje poziom cukru we krwi
  • hamuje apetyt na słodycze
  • wspomaga prawidłowy metabolizm białka,tłuszczy oraz węglowodanów
  • pomaga kontrolować masę ciała

Witaminy i minerały ze Stanów! Sprawdź naszą ofertę na produkty i odżywki firmy NOW FOODS, amerykańskiego producenta preparatów witaminowych oraz dobrych odżywek sportowych.

Producent chelatowanego chromu (pikolinian chromu) - Chromium Picolinate:
NOW FOODS

Chrom (z pikolinianu chromu)200 mcg

Polecane dla Ciebie

Next Previous
Scroll